Prekių katalogas

Sodo technikos varikliai: kada keisti, o kada taisyti?

Kai kyla problemų su sodo technikos varikliais arba jie visiškai nustoja veikti, reikia nustatyti problemą ir nuspręsti, kas yra geriau – juos pataisyti ar pakeisti naujais.

Pirmiausia, pabandykite nustatyti problemą. Kai suprasite, kas negerai, galėsite geriau nuspręsti, ar žoliapjovės remontas įmanomas, ar verta pakeisti visą variklį.

Jei jūsų žoliapjovių remontas neatneša aiškių rezultatų, problema gali būti giliau. Vidaus degimo variklis remiasi keturiais pagrindiniais komponentais: oru, kuru, kompresija ir tepimu.

Variklio problemos paprastai priklauso vienai iš šių keturių kategorijų. Kadangi jie visi dirba kartu, problemos su bet kuriuo iš jų gali lemti visos technikos problemas.
 

Patarimai: žoliapjovių priežiūra

Norint, kad jūsų kiemas atrodytų tikrai šauniai, o veja – prižiūrėta, reikia tinkamai prižiūrėti ir vejapjovę. Apleista vejapjovė veiks nepakankamai efektyviai ir turės daug problemų tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Paprastai patartina atlikti vejapjovės patikrą bent du kartus per metus – prieš pavasarį ir prieš žiemą, kai vejapjovės statomos į garažą žiemojimui. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip tai galima padaryti patiems, nevežant vejapjovės pas meistrus. 

Kuras ir variklių gedimai: ar tai susiję?

Daugelį gali nustebinti, kad dažniausia variklio gedimo priežastis yra susijusi su degalais. Šiandienos straipsnyje mes pažvelgsime į būdus, kaip išvengti degalų susijusių problemų ateityje.

Kodėl žoliapjovės karbiuratorius privalo būti švarus?

Karbiuratoriai atlieka labai svarbų vaidmenį bet kurio vidaus degimo variklio veikimui, todėl mažų variklių savininkai turėtų skirti laiko, kad suprastų dažniausias karbiuratoriaus problemas ir jų sprendimus prieš atsirandant brangesnėms problemoms.