Prekių katalogas

Solidolas tepalas EP-1 400 g. daugiafunkcinis tepalas, konsistensinis tepalas

 • Solidolas tepalas EP-1 400 g. daugiafunkcinis tepalas, konsistensinis tepalas

  Kodas: 806079
  Kaina 1066 su PVM
  Į krepšelį 

  Solidolas tepalas 400 g. Tūta

 • Solidolas tepalas EP-1 yra daugiafunkcis tepalas
  Universalus solidolas tepalas EP-1 yra aukštos kokybės tepalas su EP priedais ličio muilo pagrindu. Jis yra šviesiai rudos spalvos ir glotnios konsistencijos pagal NLGI 1 klasę
  Taikymo sritys:
  Solidolas daugiafunkcis tepalas EP-1 – tai ličio muilintas tepalas su EP priedais, skirtas pramonės įmonėms, automobiliams, statybų technikai ir žemės ūkio technikai tepti.
  Jame yra chemiškai aktyvių priedų, kurie padidina atsparumą oksidacijai ir apsaugą nuo korozijos.
  Universalus Solidolas tepalas EP-1 skirtas tepti ritininius, slydimo guolius, slydimo taškus ir transmisijas, kurios veikiamos didelės ir nuolatinės slėgio apkrovos bei vibracijos esant normaliai ir aukštai temperatūrai.
  Jis gaminamas naudojant aukštos kokybės bazines alyvas, išbandytus muilinimo komponentus, chemiškai aktyvius EP priedus ir priedus, gerinančius oksidacijos stabilumą ir apsaugą nuo korozijos.
  EP priedai, kurie liečiasi su trinties partnerio paviršiumi, sudaro apsauginį tepalo sluoksnį, kuris sumažina paviršiaus sąlytį, kai yra veikiamas didelės arba pertraukiamos apkrovos. Tai sumažina trintį ir apsaugo nuo pernelyg didelio susidėvėjimo.
  Solidolas daugiafunkcis tepalas EP-1 taip pat gali būti naudojamas ištisus metus centrinėse tepimo sistemose dėl jo NLGI 1 klasės įvertinimo.
  Specifikacijos:
  Allison C3
  Ženklinimas:
  pagal DIN 51502 tipą KP1K - 30
  Muilo pagrindas:
  Li 12-hidroksistearatas
  Varvėjimo taškas: apytiksl. 190°C
  Temperatūros diapazonas: -30°C iki +130°C (trumpalaikis iki +140°C)