Prekių katalogas

Stabdžių valiklis

 • Stabdžių valiklis 600 ml. Diskinių stabdžių, hidraulinių dalių valiklis, variklio valiklis. Pašalina alyvą ir riebalus. Išvalytas, sausas metalines dalis galima tvarkyti iš karto po panaudojimo.
  Kodas: 806067

  Stabdžių valiklis 600 ml.

  Diskiniams stabdžiams, hidraulinėms dalims, varikliams ir tt valyti. Pašalina alyvą ir tepalus.


   

  6.10  su PVM
 • Diskinių stabdžių valiklis pašalina alyvą ir riebalus. Išvalytas, sausas metalines dalis galima tvarkyti iš karto po panaudojimo. Universalūs diskinių stabdžių valikliai valymo priemonė tinka išvalyti alyvą, tepimo priemones, stabdžių skysčius nuo stabdžių cilindrų, diskų, kaladėlių ir sankabos, nepaliekant likučių.

  Hidraulinių dalių valiklis pašalina alyvą ir riebalus. Išvalytas, sausas metalines dalis galima tvarkyti iš karto po panaudojimo.

  Variklio valiklis pašalina alyvą ir riebalus. Išvalytas, sausas metalines dalis galima tvarkyti iš karto po panaudojimo.

  Patikimi, lengvai naudojami diskinių stabdžių valikliai, hidraulinių dalių valikliai, variklio valikliai gerinančios bendrą eksploataciją, atkuriančios ir palaikančios idealią detalių funkciją. Profesionalūs valikliai efektyviai šalina net ir sunkiai valomas dėmes, riebalus, tepalus, purvą.

  Stabdžių valiklis (brake cleaner) purškiklis skirtas stabdžių sistemų, sankabos ir metalinių elementų paviršiams valyti ir nuriebalinti

  Skaityti daugiau
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠK

  Informacija

  Agropartsbaltija.lt parduotuvės darbo laikas:
   

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-17:00

  Šeštadienis

  10:00-15:00

  Sekmadienis

  NEDIRBAME

   

  +370 37 298239 arba info@perlitas.lt