Prekių katalogas

Triušių girdyklos

 • Triušių girdyklos yra sukurtos atsižvelgiant į specifinius šių gyvūnų poreikius ir elgesio ypatumus. Svarbu, kad triušiai gautų pakankamai vandens, o jų girdymo sistema būtų patogi ir higieniška. Štai keletas svarbiausių triušių girdyklų ypatybių:
  Automatinės arba lašelinės girdyklos: Dažniausiai triušiams naudojamos automatinės arba lašelinės girdyklos, kurios tiekia vandenį tik tada, kai triušis jį siurbia. Tai padeda išvengti vandens švaistymo ir užtikrina, kad vanduo išliktų švarus.
  Lengva prieiga ir naudojimas: Triušių girdyklos paprastai yra pakankamai žemoje aukštyje, kad gyvūnai galėtų lengvai pasiekti vandenį. Jos turėtų būti pritaikytos taip, kad triušiams būtų patogu ir lengva gerti.
  Higieniškumas: Vandens švarumas yra labai svarbus, todėl girdyklos turi būti lengvai valomos. Tai ypač svarbu, nes triušiai yra jautrūs įvairioms ligoms, kurios gali plisti per nešvarų vandenį.
  Atsparumas oro sąlygoms: Jei girdyklos yra lauke, jos turėtų būti atsparios įvairioms oro sąlygoms, pvz., lietui, sniegui ir ekstremalioms temperatūroms.
  Talpa ir papildymo dažnumas: Girdyklos turėtų turėti pakankamai didelę talpą, kad triušiams užtektų vandens visai dienai, ir būti papildomos reguliariai, kad vanduo visada būtų šviežias.
  Saugumas: Girdyklos turi būti saugios triušiams, be aštrių kraštų ar detalių, į kurias gyvūnai galėtų įsivelti ar susižeisti.
  Triušių girdyklos yra esminė jų priežiūros dalis, užtikrinanti, kad šie jautrūs gyvūnai gautų pakankamai vandens ir būtų saugūs nuo vandens pernešamų ligų. 

  Skaityti daugiau
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠK

  Informacija

  Agropartsbaltija.lt parduotuvės darbo laikas:
   

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-17:00

  Šeštadienis

  10:00-15:00

  Sekmadienis

  NEDIRBAME

   

  +370 37 298239 arba info@perlitas.lt