Prekių katalogas

Neužšąlančios girdyklos kiaulėms

 • Neužšąlančios girdyklos kiaulėms yra labai svarbios šaltuoju metų laiku, ypač šaltesnio klimato regionuose. Šios girdyklos užtikrina, kad gyvūnai visada turėtų prieigą prie šviežio vandens, net esant žemoms temperatūroms. Čia yra keletas pagrindinių neužšąlančių girdyklų aspektų:
  Šildymo elementai: Neužšąlančios girdyklos paprastai turi įmontuotus šildymo elementus, kurie išlaiko vandenį pakankamai šiltu, kad jis neužšaltų. Šie elementai gali būti valdomi termostatais, kurie automatiškai įsijungia, kai oro temperatūra nukrenta iki tam tikro lygio.
  Izoliacija: Aukštos kokybės neužšąlančios girdyklos turi efektyvią izoliaciją, kuri neleidžia šilumai ištrūkti. Tai padeda išlaikyti vandens temperatūrą net ir esant šaltam orui.
  Atsparumas aplinkos poveikiui: Kadangi šios girdyklos yra naudojamos lauke, jos turi būti atsparios ne tik šalčiui, bet ir kitiems aplinkos veiksniams, pvz., lietui, sniegui ir ledui.
  Saugumas gyvūnams: Svarbu, kad šildymo elementai ir kiti girdyklos komponentai būtų saugūs gyvūnams ir nekeltų pavojų, pvz., nudegimų ar elektros smūgių.
  Automatinis vandens papildymas: Daugelis neužšąlančių girdyklų turi automatinį vandens papildymo sistemą, užtikrinančią, kad vanduo visada būtų prieinamas.
  Lengva priežiūra ir valymas: Neužšąlančios girdyklos turi būti lengvai valomos ir prižiūrimos, nes žiemą prieiga prie jų gali būti apsunkinta. 

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.
 • Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite pasiūlymus pirmas!

  Informacija

  Agropartsbaltija.lt parduotuvės darbo laikas:
   

  Pirmadienis-penktadienis

  8:00-17:00

  Šeštadienis

  10:00-15:00

  Sekmadienis

  NEDIRBAME

   

  +370 37 298239 arba info@perlitas.lt